Automechanika Fuarı İçin Hazırız

ERİŞİM KABLO olarak siz değerli müşterilerimiz için 07-10 NİSAN 2016 AUTOMECHANIKA fuarı için hazırız. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Detay
image01

2015 Automechanika Fuarına Katıldık

Automechanika fuarında ERİŞİM KABLO olarak siz değerli müşterilerimiz için yerimizi aldık.

Detay
image01

Kablolarınız Üretim Hatlarımızda

Kablolarınız Üretim Hatlarımızda

Detay
image01

(Başlık yok)

(İçerik yok)

Detay
image01

(Başlık yok)

(İçerik yok)

Detay
image01

Erişim Kablo 10. Yılında

2006 Yılında kurulan firmamızda her gün ürün kalitemize,ürün yelpazemize eklemler yaptık. Eğitimli personele ve teknolojiye birinci derece önem gösterdik.bunun meyvesi olarak bizimle yola çıkan ve bu yolda tanıdığımız müşterilerimizle çalışmaya devam ettik. Geride bıraktığımız bu 10 yıl sürecinde sizlere, kaliteli, hızlı ve  ekonomik ürünler sunduk. Sürekli ileriye yönelik çalışmalarımızda gerek ürün yelpazemiz, gerekse teknolojik alanlardaki yeniliklerimizle yolumuza aralıksız devam etmekteyiz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan değerli müşterilerimizle nice on yılları geride bırakmamız dileğiyle.

Teşekkür ve Saygılarımızla

Detay
image01

10.Yılımızda Yeniledik!

Her geçen gün büyüyen ve genişleyen ürün yelpazemizi daha yakından takip edebilmeniz açısından web sitemizi takip edebilir, online kataloğumuzu indirebilir, soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Baskılı kataloğumuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Detay
image01

2015 Geleneksel Futbol Turnuvası

Genel kapsamlı futbol turnuvamızda ERİŞİM KABLO olarak şampiyonluğumuzu kutlamaktayız. Bu kapsamda tüm sporcularımıza gösterdikleri gayretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Detay
image01
Price List
Markets
Dolar: 5,5660TL
Euro: 6,2059TL